Objawy prawostronnej rwy kulszowej z bólowym upośledzeniem sprawności

Mam objawy prawostronnej rwy kulszowej z bólowym upośledzeniem sprawności . W badaniu neurologicznym widoczny niedowład prawej stopy trwający ok 3 tygodni.MR cechy ewidentne jPJM L5-S1 penetrującej do prawego otworu . Zaproponowano mi operację neuruchirurgiczną .Nie wiem czy mam się na nią zdecydować.A jesli tak jakie mogą wystąpic komplikacje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podstawowym wskazaniem do zabiegu jest niedowład stopy. Decyzja czy zgodzić się na zabieg należy jednak do Pana. Proszę tylko pamiętać, że bez zabiegu niedowład najpewniej będzie nieodwracalny.