Objawy raka jajnika i opis guzów

proszę napisać wszystkie objawy nowotora jajnika i jakie guzy są do niego podobne

Aleksander Ropielewski

Nie da się napisać wszystkich objawów nowotworu jajnika, ponieważ u różnych osób mogą się one nieco różnić i występować tylko w jednym, konkretnym przypadku. Nowotwór jajnika jest bardzo szerokim pojęciem zawierającym zarówno zmiany łagodne jak i złośliwe (raka), dlatego wszystkie guzy można określić mianem nowotworu jajnika, czyli wszystkie guzy jajnika są podobne do nowotworu jajnika.
Zachęcam do przeczytania poniższego artykułu, który powinien wyjaśnić podstawowe pojęcia i ew. sformułować konkretniejsze pytanie, na które mógłbym udzielić bardziej jednoznacznej odpowiedzi.

http://portal.abczdrowie.pl/nowotwor-jajnika