Objawy udaru słonecznego u małego dziecka

Proszę o informację, jakie są objawy udaru słonecznego u małego dziecka (1-2 rok życia). Wszędzie są opisane objawy u dorosłych, a u dzieci nigdzie.

Lek. Tomasz Budlewski

Może byc osłabienie, senność, apatia, bądz odwrotnie rozdrażnienie, poza tym niechęć do jedzenia, pragnienie różnie wzmożone lub zmniejszone. Jeśli podejrzewa Pani objawy udaru porosze niezwłocznie udać się z dzieckiem do POZ lub na SOR