Obłoki w polu widzenia

Czekam w kolejce na zabieg usunięcia zaćmy, byłem na wizycie przed zabiegiem w trakcie której informowałem okulistę o pojawiających się w polu widzenia obłoków, który stwierdził, że nie jest to związane z zaćmą. Okulista w trakcie badań, też wykrył te obłoki i ustalił ich przyczyn. Zapytanie czy pojawiające się obłoki mogą skutkować osłabieniem wzroku i jak je leczyć.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz ustalił przyczynę nieprawidłowości to także zapewne wdrożył odpowiednie leczenie. Proszę zatem stosować się do zaleceń okulisty.