Obniżenie ciśnienia w oczach w wyniku stosowania kropli na jaskrę

Kiedy krople na jaskrę (Apo-Lataprox) zaczną skutecznie obniżać ciśnienie? Stosuję je tydzień. Wczoraj badałam ciśnienie w południe i było ono na granicy normy (21). Przed stosowaniem kropli ciśnienie w oku lewym wynosiło 24, a w oku prawym 26. Czy to może oznaczać, że krople na mnie nie działają?

Proszę jeszcze poczekać z oceną kropli. Mierzyć ciśnienie zawsze rano o stałej porze np o 8-9 rano. Należy też zwrócić uwagę jak Pani zakrapia,czy Pani zamyka oczy i uciska kanalik łzowy po zakropieniu,lek się lepiej wchłania.Zawsze można zmienić na lek oryginalny np Xalatan lub Monoprost . Pozdrawiam