Wyniki badania holter EKG u 23-latka

Witam, Proszę o informację czy coś poważnego oznaczają następujące dane na wyniku holtera: Max obniżenie ST: ST2 (liczba minut ST 1.2), -2.7 mm Max. uniesienie ST: ST1 (liczba minut ST 936,1) 3.4 mm; ST3 (liczba minut ST 1048,6), max. uniesienie ST: 5.3mm

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie mozna zinterpretować tylko czesci wyniku, konieczny jest pelen obraz.Prosze skonsultować sie z lekarzem zlecajacym badanie. Pozdrawiam

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

Niestety podał nam Pan tylko "wycinek" informacji o Pana schorzeniu. Na podstawie powyższych informacji, bez kontekstu (np. informacji dlaczego zostało zlecone badanie) ciężko powiedzieć coś więcej. Proszę z wynikami udać się do lekarza zlecającego badanie.

z poważaniem
Michał Kurek