Wyniki badania Holtera u 39-latki

Dzień Dobry, miałam Holtera i mam nastepujace wyniki : analiza st : razem min. St kan 1 : 41, razem min. St kan 2: 0, razem min. St kan. 3: 53, maks. Obniżenie st : -2,5 o 09:03@ ch3, maks. Uniesienie st: n/a , najdłuższy epizod st: 12 minut , maks. HR w epizodzie st 132 reszta jest w porządku. Co to może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zapoznanie się z calościa wyniku aby moc się wypowiedzieć. proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyższe badanie.