Obrzęk i stan zapalny po podaniu kwasu

Tylko teraz pop podaniu innego kwasu ,nawet odrobiny reakcja jest taka sama czyli duży obrzęk i stan zapalny który kończy się podaniem sterydu .Czy może to być tzw. alergia krzyżowa na jakiś składnik ,bo od podania Cromy minęły 4 miesiące i ten następny kwas był podany w te same okolice.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jakiego leku dotyczy pytanie? Bez informacji na temat składu nie można odpowiedzieć na zadane pytanie.