Obrzęk kącików ust i pod nosem przy stosowaniu leku Flonidan 10mg

Kilka lat temu wykryto u mnie alergie pokarmową (orzechy, cytrusy, przyprawy, ryby, jabłka, seler) i na pyłki, grzyby. Codziennie biorę Flonidan 10 mg, ale w ostatnich dniach zauważyłam u siebie obrzęk kącików ust i pod nosem. Czy tabletki za słabo działają? Czy może być tego inny powód?

Piotr Pilarski

Ciężko powiedzieć bez zbadania. Być może w ostatnim czasie była Pani bardziej narażona na alergeny. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.