Obrzęk lewej kostki i części goleni

Od 08.2016 mam obrzęk lewej kostki i części goleni.Większy gdy więcej siedzę. Po 3h siedzenia widać pogorszenie. Trochę ustępuje po nocy.Miałem RTG stawu skok.(głośno strzyka) i Doppler żył-wszystko ok. Lewa kostka jest cieplejsza od prawej. 18 lipca nad kostką ugryzł mnie kleszcz, wyciąłem go maszynką, była krew. Ok miesiąc później miałem nagłą gorączkę i biegunkę przez 2 dni, żadnych innych objawów. Jakie badania jeszcze zrobić? Limfoscyntygrafię? -23 lata, stan zdrowia ok lecz praca siedząca.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać badania w kierunku boreliozy oraz przede wszystkim usg stawów Skokowego