Obrzęk tarczy na oczach a angiografia

Witam ponownie. Pisałem kilka dni temu u Państwa o obrzęku tarczy na oczach, co skutkowało zleceniem przez lekarza okulistę badania angiografii. Dowiedziałem się od Państwa, że to badanie to element dalszej obserwacji problemu. Natomiast chciałem się jeszcze dowiedzieć jeśli ten obrzęk się potwierdzi to jakie są dalsze możliwości leczenia?Z góry pozdrawiam serdecznie:)

Aleksander Ropielewski

W zależności od przyczyny stosowane jest leczenie zachowawcze (krople do oczu) lub operacyjne.