Obrzęki, bóle brzucha i głowy

Witam Od kilku a nawet kilkunastu miesięcy mam "dziwne" objawy, z którymi bezskutecznie chodzę od lekarza do lekarza. Jestem odsyłana od specjalisty do specjalisty ale nic z tego faktu nie wynika. Moje objawy to: obrzęki powiek i nóg,uczucie puchnięcia w okolicach brzucha,bóle głowy,obniżony nastrój, uczucie ciągłego zmęczenia,pieczenie,dławienie i rozpieranie w klatce piersiowej,kołatanie serca,cholesterol cał 200, HDL 82, LDL 96, trójglicerydy 110. Proszę o wskazówki i kierunek. Dziekuję

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wykonać morfologię krwi razem z układem krzepnięcia i D-dimery, mocz badanie ogóle + kreatynina, mocznik,AST, ALT, TSH oraz USG jamy brzusznej ewentualnie RTG klatki piersiowej. Nie wiem u jakich specjalistów już Pani była, jednak w Pani przypadku skonsultowałabym się z nefrologiem.
Pozdrawiam