Ocena kału i kłucie pod żebrami

Co jakiś czas znajduje w kale coś takiego (wstawiam linka do zdjęcia) http://pl.tinypic.com/r/2nvurf5/9 czy ktoś mógłby ocenić i powiedzieć mi czy wygląda to na jakiegoś pasożyta czy coś innego ? Mam apetyt,codziennie pobolewa mnie brzuch,kłuje pod żebrami z dwóch stron oraz w brzuchu,łaskota mnie w brzuchu,przelewa mi się bardzo w brzuchu jak położe się troche niżej i czasem w trakcie jedzenia - przez co nie moge zasnąć mimo że jem dużo wcześniej,nie wymiotuje . Bardzo prosze o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie wykonać badanie ogólne kału i koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.