Czy możliwe, że mam raka trzustki?

Dzień dobry, mam 33 lata, rok temu urodziłam dziecko, od jakiegoś miesiąca mam bole po prawej stronie brzucha, raz z prawej strony pępka, raz pod żebrami, raz niżej promieniując do biodra, raz kłuje zupełnie w boku. Mam apetyt, jen normalnie, czasem mnie lekko mdli sama nie wiem czy nie ze stresu, czy to mozljwe ze mam raka trzustki?

Lek. Michał Lenard

Pani objawy nie są charakterystyczne dla raka trzustki. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci odpowiednie badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!