Co oznacza ból pod żebrami u 26-latki?

Witam. Od 2msc ból raz z prawej strony pod żebrami, raz z lewej (częściej z prawej). Do tego ból w dole pleców, czasami tu gdzie łopatki. Momentami przelewanie w brzuchu. Badania: morfologia, TSH (2,644, norma:0,35-4), OB, CRP, USG brzucha, celiakia, gastroskopia, badanie kału - wszystko ok, poza tym, że w kale wyszedł odczyn kwaśny ( pH-6,0) Brałam leki z grupy IPP bo podejrzewano zapalenie błony śluzowej żołądka, przez miesiąc ścisła, restrykcyjna dieta, cały czas przyjmuje duspatalin retard 2 razy dziennie po posiłku. Brak jakiejkolwiek poprawy, poza tym że mniej przelewa się w brzuchu. Pije dużo wody, pilnuje regularnych posiłków, nie jem smażonego i ostro przyprawionego, nie pije kawy, napojów gazowanych i alkoholu, nie palę papierosów. Nie wiem już co mam robić, jakie badania będą jeszcze pomocne...

Jeżeli diagnostyka nic nie wniosła, objawy są nadal, to ciężko cokolwiek więcej doradzać. Może dolegliwości są psychogenne. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.