Oczekiwania na wynik bHCG a ból brzucha

właśnie wczoraj wykonałam wynik betaHCG ale wynik będzie dopiero w poniedziałek chciałam się dowiedzieć czy dziwny ból brzucha nie jest silny taki leki jest normalny czy mam się martwić dodam że nie mam żadnych plamień a brzuch dokucza mi od poniedziałku

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety Pani wypowiedź jest dość lakoniczna. Nie napisała Pani bowiem gdzie zlokalizowany jest ból, jaki jest jego charakter, kiedy ustępuje, itd. Ogólnie mówiąc dolegliwości bólowe jamy brzusznej mogą mieć wiele przyczyn, w tym mogą być wynikiem schorzeń układu moczowego, rozrodczego czy też pokarmowego. Wskazana jest dokładniejsza diagnostyka - proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ.