Ból brzucha od 4. tygodni u 22-latki

Jestem Viola,mam 22 lata,Od 4 tygodni mam bóle brzucha,Byłam u lekarza i przepisałam mi tabletki Controloc i Nospa Forte,ale tabletki mi nie pomagają ,Najczęsciej ból odczuwam rano i wieczorem,codzienie,lekarz mi dał skierowanie na badanie krwi i moczu,i powiedzałam mi ze w wynikami mam przyjsc do niego,to się ustali co mi jest? I czy mine czy juz tak zostanie? Proszę o odpowiedz! Czekam

Dzień dobry,
Przyczyn może być wiele - schorzenia układu pokarmowego lub układu rozrodczego.

Proszę skonsultować się z ginekologiem, w celu wyeliminowania schorzeń układu rozrodczego.
Również zalecane jest USG jamy brzusznej oraz gatroskopia lub colonoskopia.