Od kiedy z powrotem mogę zacząć przyjmować tabletki Qlarila?

Witam. Chciałabym wrócic ponownie po 5 latach do przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych. Qlarila. 12 maja dostałam okres trwał 3 dni. Mam regularny co 28 dni. Od kiedy mogłabym zacząć przyjmować tabletki aby zbyt mocno nie zakłócić cyklu?

Pierwszą tabletkę trzeba przyjąć w pierwszym dniu Pani miesiączki. Nieporozumieniem jest nazywanie brania tabletek zaburzaniem cyklu - biorąc tabletki hormonalne, ma Pani cykl sztuczny, kontrolowany przez egzogenne hormony, bez owulacji.