Odbijanie po każdym przyjmowanym posiłku

Witam. Odkąd pamiętam,po każdym posiłku i nie tylko,odbija mi się wewnątrz! Tak jakby czkawka! Czego objawem jest potem ból żołądka. Dlaczego nigdy nie może odbić się normalnie zewnętrznie jak każdemu zdrowemu człowiekowi tylko tak jak w moim przypadku -wszystko do środka?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Sądzę że konieczna jest konsultacja Gastroenterologia i ewentualnie wykonania Gastroskopii