Przewlekłe odbijanie się po posiłkach

Witam serdecznie, od dłuższego czasu zmagam się z notorycznym odbijaniem się pokarmu. Z początku dotyczyło to tylko papryki, natomiast obecnie poblem występuje praktycznie po każdym posiłku. Odżywiam się zdrowo (dużo ważyw, ciemne pieczywo - żytnie, ciemna czekolada sporadycznie, alkohol rzadko, mleko jedynie do kawy - 1/4 kubka, serek wiejski lub jogurt raz dziennie, piję dużo wody, nie palę papierosów, jestem aktywna fizycznie) Jaki może być powód tej przypadłości?

Aleksander Ropielewski

Ciężko mi to twierdzić bez przeprowadzenia badań dodatkowych. Proponuję wykonanie gastroskopii z tete ureazowym i kontkat z gastrologiem.