Odbijanie się, gazy i ból kręgosłupa a ryzyko ciąży

Mam pyanie czekam az 14 do zrobienia testu ciazoewgo mialam miesiaczke od 22 do29 listopada a spujzylam 28 ale nie bylo wytrysku czy a po miesiacze jakos dziwnie sie czuje odchodza mi gazy odbija mis ie cały czas i my sie wydaje ze czesto odjem ocz i boli mnie kregosub ale 29 robiłam pozdki w piwnicy i jak zle kucłam to juz zaczam nie juz bopcec kregosup i tesz po noszeniu wgla czy to moga byc objawy ciazy.a czy seks preywany mozena zajsc w ciaze jelis wyja swojego członak pred wytryskiem

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Po pierwsze warto podkreślić, że stosunek przerywany nie jest uznaną metodą antykoncepcyjną. Ryzyko ciąży jak najbardziej zatem istnieje.Opisane przez Panią objawy są jednak dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie można na ich podstawie ani potwierdzić ani wykluczyć ciąży. Sugeruję zatem, by wykonała Pani test ciążowy. Powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.