Odchrząkiwanie 7-letniego dziecka po wyleczonej infekcji
Dziecko 7 letnie leczone 10 dni klacid po wyleczonej infekcji pozostało odchrząkiwanie zaznaczam ze wykonałam wszelkie badania tj.badanie krwi kompletne rtg klatki piersiowej panel alergologiczny z surowicy krwi badanie moczu badanie kału badanie chlamydii wszystkie wyniki prawidłowe dziecko odchrzakuje już 5 tydzień zwłaszcza po wysiłku fizycznym co to może oznaczać proszę o pomoc

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest ocena przez pulmonologa dziecięcego. Lekarz po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych wdroży odpowiednie postępowanie.