Odchudzanie a dołączenie do diety keton malin

Czy keton malin jest zdrowy. Jestem na diecie " zdrowe zywienie" :) jem 5 posilkow co 3 godziny kazdy. Jem w zasadzie wszystko i chudne. W ciagu 5 tygodni schudlam 8 kg. Zastanawiam sie czy gdybym dolaczyla keton malin to czy by nie zaszkodzil mojej diecie i czy zwiekszylby jej skutecznosc czyli szybsze "gubienie" kilogramow czy szybsze spalanie tluszczu ? Czy jest to srodek bezpieczny dla zdrowia ?

Witam serdecznie,

Keton malinowy nie jest szkodliwy dla zdrowia chyba że mamy indywidualne przeciwwskazania ku stosowaniu danego suplementu np alergie na maliny. Przy zakupie należy zwrócić również uwagę na kraj pochodzenia. Najlepsze są produkty amerykańskich i europejskich producentów. Kolejną ważną sprawą jest skład suplementu. Dokonując zakupów w internecie należy dobrze sprawdzić sprzedawcę, jak długo jest na rynku oraz opinie o tabletkach. Naszą czujność powinna też wzbudzić cena.
Wiele badań potwierdza skuteczność działania danego suplementu. Sukces terapii odchudzającej prowadzonej z zastosowaniem ketonu malinowego wynika przede wszystkim z dużej zawartości przeciwutleniaczy. Przyspiesza on spalanie tkanki tłuszczowej, pomaga osobom z nadciśnieniem oraz redukuje poziom cholesterolu.
To czy dołączy Pani dany preparat do swojej diety zależy od Pani. Osobiście nie inwestowałabym w żadne suplementy a dalej dbała o zdrowe nawyki żywieniowe. Dieta nie może kojarzyć się z głodówką i przyjmowaniem garści suplementów a stać się naszym zdrowym stylem życia. Nasz jadłospis musi być odpowiednio zbilansowany i dostosowany do dziennego zapotrzebowania kalorycznego i stylu życia.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk

Nie warto chudnąć " za szybko " bo równie szybko nadwaga wróci w postaci efektu jo-jo. Ponadto warto dać czas skórze, aby powoli się "obkurczała", aby po odchudzaniu nie został nieestetyczny fałd. 8kg w 5 tygodni, to bardzo ładny wynik, przede wszystkim trwały, bo dokonała Pani zmian w swoim jadłospisie, efekt jest i warto tak dalej trzymać. Proponuje przeznaczyć pieniądze zamiast na tabletki to na siłownię czy basen, będzie zdrowiej, ewentualnie przyśpiewy to efekt utraty kilogramów.