Odchudzanie bez ćwiczeń fizycznych

Witam, Mam 19 lat, 171cm wzrostu i ważę 74kg. Od 1,5 tygodnia zwiększyłem ilość posiłków do 5 i nie jem po 18.00 Nie przepadam za ćwiczeniami (codziennie przez ok 45min dość szybko chodzę) Przez ten czas udało mi się zrzucić 1 kg. Chciałbym schudnąć jeszcze z 8-10kg. Ile czasu mi to zajmie. Proszę także o jakieś rady dotyczące odżywiana. Może jakieś suplementy diety?

Witam!
Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia.

Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska

Witam. Aby zalecić indywidualną dietę należy zebrać dokładny wywiad.Proponowałabym odwiedzić dietetyka.Pozdrawiam