Odchudzanie przy Aqua Slim

Mam problem Chciałam bym stracić trochę na wadze i jakoś mi to nie wychodzi, w tamtym roku ważyłam 65,66 a teraz 70,72 Co mam z tym zrobić. A ha jeszcze stosuje suplemant diety Aqua slim 2 lata temu to też spożywałam i się sprawdziło a teraz też to biorę i nic.

Polecam wizytę u dietetyka, który przeanalizuje dokładnie sytuację. Gdyż oprócz samej wagi, ażeby móc udzielić rzetelnego wsparcia potrzebne są także informacje o Pani wzroście (dobrze jest także poznać skład ciała oraz wyniki badań krwi). Konieczne jest także przeanalizowanie Pani nawyków żywieniowych i przyczyny przybycia tych kilku dodatkowych kilogramów. Bowiem wszystkie te czynniki mają wpływ na to jak należy najwłaściwiej podejść do tematu utraty niechcianych kilogramów. Dowolna suplementacja preparatami "odchudzającymi" nie będzie skuteczna jeżeli w parze z nią nie będą szły odpowiednie ćwiczenia i dieta. Biorąc pod uwagę skład preparatu jego dłuższe stosowanie może być nawet niebezpieczne dla zdrowia. Na początek proszę pamiętać o spożywaniu około 5 niewielkich posiłków w ciągu dnia, o rezygnacji z podjadania i o opieraniu diety na wartościowych produktach takich jak owoce i warzywa, pełnoziarniste produkty zbożowe, chude mięso, tłuste ryby, nabiał, nasiona roślin strączkowych. Jeżeli opieranie żywienia o wartościowe produkty, z rezygnacją z tych niepożądanych żywieniowo nie przynosi efektów, raczej nie obejdzie się bez wizyty u specjalisty.