Odciski na stopach i piętach

Witam mam na imię Damian i mam problem z odciskami na stopach... Oczywiście cały czas z nimi walczę ale one powracają . Głównie piety ale tez inne części stopy , np. palec ostatni wewnętrzny. Z góry dziękuje i pozdrawiam .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Aleksander Ropielewski

Ważna jest pielęgnacja stóp. Należy używać pumeksu aby zapobiegać powstawaniu odcisków, nosić wygodne obówie i skarpetki z naturalnych materiałów.