Odczuwanie dyskomfortu ciała

Witam, Od jakichś dwóch lat odnotowuję często dziwne samopoczucie - niby nic mnie nie boli w silnie odczuwalny sposób, ale czuję pewien dyskomfort jakbym nie do końca znajdował się w swoim ciele. Nie jest to też uczucie słabości, nie miewałem nigdy omdleń czy zasłabnięć, staram się regularnie biegać (2-3 razy w tygodniu po 7-8km). Badania krwi wyszły dobrze, USG jamy brzusznej też nic niepokojącego nie wykazało. Mam 36lat, wagę w normie, dotychczas żadnych poważnych chorób.

Brak obecności we własnym ciele, jak to Pan opisuje może mieć podłoże niekoniecznie związane ze schorzeniami somatycznymi. Czasem potrzebne jest wsparcie psychologa lub psychiatry, z którym rozmowa może przynieść rozwiązanie.