Gdzie mam się udać mając takie objawy?

dzień dobry, od jakiś prawie 2 miesięcy miewam duszności, napady gorąca (ostatnio coraz rzadsze ale są) czasem kołatanie serca, cały czas odczuwam zmęczenie oraz mocniej się pocę, jest to bardzo uciążliwe i nie potrafię przez to normalnie funkcjonować. Dodam też że pólttorej miesiąca temu zemdlałam niby tylko raz ale do teraz czasem odczuwam wrażenie jakbym miała zemdleć. Boję nawet przez to złe samopoczucie wychodzić z domu. Skończę 18 lat w maju 2020 r. i dziwi mnie, że w ty wieku się tak okropnie czuje, możliwe że ma to coś wspólnego z tym, że we wrześniu 2018r. urodziłam dziecko. Mam pytanie co mi jest oraz na jakie badania mam się skierować.

Witam! Lekarz pierwszego kontaktu: badanie fizykalne, podstawowe badania laboratoryjne. Po wykluczeniu sprawy somatycznej należy poważnie rozważyć podłoże emocjonalne (nerwicowe). Konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego lub gabinecie prywatnym (psychiatra, psycholog). Leczenie typu psychoterapii z ew. wsparciem lekami p/lękowymi powinno dać pozytywne efekty. Powodzenia W. Łuczkowski.