Odczyn leukocytarny w wyniku cytologii

Witam, Wlasnie odebrać wyniki cytologii grupa 2 ,wykryto zmiany reaktywne związane z regeneracja nabłonkow i odczyn leukocytarny. Bardzo bym prosiła o interpretacje tego wyniku a szczegolnie o co chodzi z odczynem leukocytarnym .

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest stan zapalny. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.