Odmiedniczkowe zapalenie nerek i bóle nerek pomimo stosowania leków

W lipcu zostalo u mnie wykryte odmiedniczkowe zapalenie nerek , podano mi kilka antybiotykow obecnie biore nanitrofurantoin , ktory malych dawkach ma zapobiec kolejnej infekcji) O d tego czasu minelo kilka miesiecy a ja nadal mam bole nerki oraz od kilku tygodni rowniez bol plecow ,mam rowniez cyste na lewej nerce.Ostatnio bol plecow powoduje bol w lewej rece I nodze co powinnam zrobic?lekarz przepisal mi methocarbamol I neurontin on troche pomaga ale nie leczy .Co robic?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wymagają dokładniejszej oceny pod kątem nawrotu infekcji oraz patologii w obrębie kręgosłupa. Każda z tych przyczyn może bowiem powodować tego typu dolegliwości.