Odnowienia zapalenia prostaty oraz swędzenie skóry po stosunku

Odnowiło mi się zapalenie prostaty. Zmieniłem ostatnio partnerkę i 1-2h po niezabezpieczonym stosunku pojawiły się problemy: pieczenie całej skóry i nudności. W ciągu następnych kilku dni doszły: drętwienie palców u rąk, lekkie uczucie suchości w gardle oraz lekkie pogorszenie wzroku. To może być jakaś choroba złapana od nowej partnerki? Taka szybka reakcja? Zakażenie od prostaty? Do kogo się udać? Zero zmian dermatologicznych, nie ma żadnych dziwnych wydzielin. Do jakiego lekarza iść?

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.