Odpowiedni rozmiar prącia

Zadałem pytanie na wielu forach int. o to, czy kobiety spotkały by się z mężczyzną o penisie w rozmiarze 14 cm dł i 12 cm obw. Dostałem setki odpowiedzi ani jedna nie odnosiła się miło co do wymiarów, wszystkie były negatywne. Jak to jest w końcu z tą średnią wielkością skoro jest uważana przez kobiety za mały? i czemu tak bardzo mi przykro mi z tego powodu?

Magdalena StusiĹska

Niestety- fora internetowe mogą prowadzić do bardzo złych wniosków w tym zakresie- łatwiej pisać tam nieprzychylne komentarze i pełno jest internetowych trolli. Rozmiar wcale nie jest tak ważny- i większość kobiet wbrew pozorom nie przykłada do niego wielkiej wagi.