Odrzucenie przeszczepu podniebienia

Witam chciałam zapytać mialam robiony przeszczep z podniebienia organizm odrzucił przeszczep bardzo prosze mi pomoc gdyz teraz mam rozryte dziasła szyjke odktytą zębową i czy jest jakiś sposób leczenia czy czekac az się samo zagoi.bardzo prosze o pomoc prosze mój lekarz kazał czekac az sie zagoi ale ja mam nerw odkryty cała szyjke bardzo boli co mam robic ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.