Różowe i białe szyjki zębowe po przeszczepie z podniebienia

PRZESZCZEP Z PODNIEBIENIA DO SZYJKI ZĘBOWEJ Jestem 3 dzień po tym zabiegu. I oprócz przeszczepionej tkanki okoliczne szyjki zębowe zaczynają się robić lekko różowe i białe u góry. Co to oznacza?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

jeśli okolica zabiegu nie jest ciemna to jest to za krótkli okres po zabiegu aby ocenić efekt - proszę stosować się do zaleceń pozabiegowych i uzbroić w cierpliwość
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

W trzecim dniu po zabiegu nie można jednoznacznie stwierdzić co jest przyczyną tego stanu - proszę stosować się do zaleceń pozabiegowych lekarza wykonującego przeszczep oraz zgłosić się na wyznaczoną wizytę kontrolną.