Bóle zębów przy odsłoniętych szyjkach zębów

Ma odsłonięte szyjki dwóch zębów, zostały one już dwukrotnie odwrażliwione w ciągu 1,5 miesiąca i obecnie bolą te zęby nawet bez kontakty zimno/gorąco, co w takim wypadku można zrobić

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

proszę stosować pasty znoszące nadwrażliwość i dodatkowo preparat Sensigel
proszę również skonsultować się z periodontologiem, może istnieje jeszcze szansa na pokrycie odsłoniętych szyjek dziąsłem
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

w zależności od tego czy szyjki zębów są tylko odsłonięte czy też występują na nich już ubytki niepróchnicowe są różne metody postępowania.
Proszę skontaktować się z lekarzem periodontologiem - przeprowadzi diagnostykę oraz wdroży leczenie.