Odstawianie wenlafaksyny a możliwe następstwa

Witam W porozumieniu z moim lekarzem odstawiam wenlafaksynę. Obecnie zeszłam z 37,5 do 0 i mam dziwne objawy - mdlosci, zawroty głowy, glowa jakas taka jest jakby nie moja i dziwne takie jakby ociezale cialo. Czy to skutki odstawienne ? dodam ze przy schodzeniu z 75 na 37,5 nie mialam zadnych takich objawow. prosze o odp co mam robic bo moj lekarz jest do konca czerwca na urlopie.

Aleksander Ropielewski

Mogą to być skutki odstawienia leku, jednak odnośnie konkretnych zaleceń nie podejmę się porady, ponieważ mam za mało informacji klinicznych.