Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Odstawienie leku Xetanor a powrót płaczliwości, lęków i uczucia niepokoju

Jestem po stopniowym odstawieniu xetanoru za zgodą psychiatry. Jak długo mogą się utrzymywać objawy po odstawieniu leku? minęło już 3 tygodnie od kiedy go nie biorę. Mam wrażenie, że moja choroba wróciła, tj. napady płaczu, nieuzasadniony lęk i niepokój. Czy to może być objaw po odstawieniu tego leku czy tak szybki nawrót choroby?
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Rozpoznanie nerwicy

Dzień dobry!
Oba powody podane przez Panią są prawdopodobne. Proszę umówić się na wizytę u psychiatry i porozmawiać z nim o objawach. Odradzam "samowolny" powrót do stosowania leku bez konsultacji z lekarzem.
Pozdrawiam serdecznie!

0

bez solidnej terapii same leki nie wylecza.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0

Proszę zgłosić się do swojego lekarza prowadzącego, który będzie mógł - znając Pani przypadek i historię choroby - zalecić zmianę leczenia, powrót do lekarstw, itd itp. Jednakże dopiero po konsultacji z lekarzem proszę znów przyjmować (ewentualnie) lekarstwa - raczej nie robić tego "na własną rękę". Powodzenia!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy