Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 5 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych z powodu złego samopoczucia

Witam, 15 kwietnia wzięłam pierwszą tabletkę anty,niestety po 4 tabl zaczęłam się bardzo źle czuć więc odstawiłam,okres pojawił się trzeciego dnia po odstawieniu trwał 5 dni,następny dostałam 21 maja trwał tez 5 dni teraz jest 25 czerwiec i nadal nie mam,rzadko z mężem uprawiamy sex w ciągu tego czasu jakieś 5-6 razy i zawsze był to stosunek przerywany...czy mogę być w ciąży?
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Czy w ciąży należy jeść za dwoje?

jest taka możliwośc proponuję wykonać badanie z krwii B-HCG

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. W pracy zawodowej skupia się na ginekologii plastycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Laseroterapii Ginekologicznej. Odznaczony certyfikatem Laur Pacjenta 2013.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy