Odżywianie po półrocznej kuracji retinoidami

Witam, jestem po półrocznej kuracji retinoidami (dawka 40mg na dobę). Podczas trwania leczenia musiałam unikać produktów zawierających witaminę A. Kiedy mogę zacząć jeść normalnie? Przez jaki czas muszę się ograniczać jeżeli chodzi o jedzenie?

Sugerowałabym ograniczenie spożywania tych produktów do 4 tygodni od zaprzestania kuracji, po tym czasie może Pani wrócić do normalnego trybu odżywiania się.