Ograniczenia funkcjonowania po operacji dyskopatii szyjnej

Witam chciałabym się dowiedzieć jakie ograniczenia funkcjonowania są po operacji dyskopatii szyjnej. Operację przeszłam miesiąc temu, cały czas chodzę w kołnierzu od połowy tego miesiąca mam zacząć delikatną rehabilitację. Lekarz operujący nie wyjaśnił jak funkcjonować dalej.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę postępowanie zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. co do dalszego postępowania, będzie można określić po efekcie obecnego leczenia.