Ograniczenie palenia w 27 tygodniu ciąży
Witam, jestem w 27 tygodniu ciąży, lekarz nie kazał mi rzucić palenia tylko je ograniczyć, czy jeśli wyniki badań i USG wskazują, że wszystko jest ok i dziecko jest zdrowe to czy nie mam czym się martwić ? proszę o pilną odpowiedź

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Palenie tytoniu w ciąży ZAWSZE wiąże się z ryzykiem powikłań u płodu. Prawidłowe wyniki badań nie wykluczają całkowicie ryzyka wystąpienia wad rozwojowych u dziecka. Palenie powoduje niedotlenienie płodu, co siłą rzeczy nie może pozostać bez wpływu...
Powinna Pani natychmiast przestać palić!