Okres po stosunku z pękniętą prezerwatywie

witam. podczas stosunku pekła nam prezerwatywa nastenego dnia dostałam okresu. mam nieregularne miesiaczki.czy moge zajsc w ciaze? czy wziac pigulke alarmowa prosze o szybka odpowiedz zostalo 48h

O wiele prościej i bezpieczniej byłoby zrobic badanie usg, określając, czy rzeczywiście jest to miesiączka i złuszczanie się masywne błony śluzowej, czy też pokrwawianie stwierdzane u części kobiet na 2 dni przed jajeczkowaniem (mało obfite, zazwyczaj znacznie jaśniejsze, różowe, ale nie zawsze).