Omdlenia a gwałtowne wstawanie

Witam, Zdarzają mi się omdlenia. Często podczas gwałtownego wstawania, lub gdy jestem zmęczona np długim marszem, a czasami nawet jak leżę w łóżku. Widzę wtedy czarne mroczki przed oczami, czuję, że zaczynam się przewracać, ale w ostatniej chwili odzyskuję świadomość. Często towarzyszy temu dziwne uczucie w sercu, jakby uderza dużo mocniej, ale powoli, potem krótkie kołatanie i wszystko wraca do normy. Miałam EKG, echo serca, kilkakrotnie EEG. Nigdy nic nie wykazano. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza kardiologa, sądzę, że konieczne jest wykonanie dodatkowych badań takich jak Holter EKG, Holter ciśnieniowy.