Omdlenia, bolesność kości a wyniki badania krwi

WITAM, Id jakiegoś czasu czuje się bardzo źle. Bolą mnie kości. Mdleje. Jest mi niedobrze. Mam jakiś brunatny język. Ciągle infekcje. Czuje się bardzo źle i na dodatek slabne. Jestem senna jak nigdy. Robiłam wyniki krwi i nie są dobre. Mogą mi Państwo powiedzieć mniej więcej czy możliwe jest podejrzenie białaczki? WBC mam 10.9 czyli za dużo norma to (4,0-10.0). GRA 7.9 za wysokie powinnam mieć (2,5-6,5) RBC mam 4.05 czyli niedobór bo norma to 4.20-5.40 HCT 36.0 MCH 32.8 MCHC 37

Aleksander Ropielewski

Wyniki nie wykazują istotnych odchyleń od normy, które mogłyby w jednoznacnzy sposób tłumaczyć Pani dolegliwości, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem, który po przeprowadzeniu badania i ocenie wykonanych badań będzie w stanie powiedzieć coś więcej.