Opadająca powieka i ból głowy po punkcji

Trafiłem do szpitala z opadajacą powieką prawego oka miałem wykonane TK zkontrastem,rezonans z kontrastem, morfologie oraz emg. Żadne badania nic nie wykazały, powieką zaczeła się poprawiać i wracać do normy.. Mimo to została zrobiona mi Punkcja czy było to konieczne w dodatku jestem już 3 dni od tego badania jak wstaje boli mnie głowa i mam zawroty w dodatku zesztywniał mi kark i bolą mnie plecy czy to normalne? Jak długo może trwać?proszę o odpowiedź z poważaniem Damian.

Magdalena Mroczek

Sztywność karku połączona z bólem głowy są elementami zespołu popunkcyjnego. Ból powinien ustąpić samoistnie w ciągu tygodnia.