Oparzenie skóry po depilacji kremem

witam proszę o poradeee podczas depilcji kremem na brzuchu doszło do niego do oparzenia skory kolo pepka i już pol roku mam blizne czy siniak zcerwonyy probowalam tyle masci i nic nie działa a jak posmaryje wychodzi jeszcze czerwona co mam robic

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Po badaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.