Operacja odcinka L4-L5

operowany odcinek L4-L5 po pierwszej operacji okazało się że prawy stabilizator wysunięty na 7 mm więc kolejna operacja Styczeń 2014 REPOZYCJA z dodaniem śrub stabilizacja międzytrzonowej i prawostronnie transpedikularnej nie moge usiedziec ani chodzic z bólu dłuzej niz 10-20 min badanie TK wykazało 5mm końcówki śruby wystaje poza trzon L5 co robić lekarz operujący stwierdził że tak musi być a do bólu mam się przyzwyczaić Proszę o porade

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania oraz oceny wszystkich badań dodatkowych trudno określić słuszność diagnozy postawionej przez lekarza. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z innym specjalistą w dziedzinie neurochirurgii.