Opieka nad pacjentem ze stomią

Mam takie pytanie ,jestem opikunem osob starszych mam tera pacjeta ze stomia vzy worki tomijne wymienic moge sam jak nie am doswiadczenia i nie potrafie tego wymienic.

Witam. Takie worki można wymieniać w domu. O technikę ich wymiany proszę zapytać pielęgniarkę środowiskową lub lekarza poz w trakcie najbliższej wizyty domowej.