Opis badania MR stawu barkowego

Badanie mr stawu barkowego Rozległe obszary podwyższonego sygnału ze stożka rotatorów i dostalnej części ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego jak w przypadku jego uszkodzenia nadciągnięcia naderwania z zachowaniem ciągłością wszystkich włukien.Drobne torbiele kostne i zmiany obrzękowe okol guzka większego głowy k. ramieniowej.sygnał z posostałych struktór w granicach normy.odległośc między wyr barkowym łopatki a głową k ramieniowej 7,5mm bez konfliktu.czy to się kwalifikuje na operacje? co mi jest

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc ustalić odpowiednie kwalifikacje do leczenia operacyjnego należy wykonać bezpośrednie badanie lekarskie i łącznie z analizą wykonanego badanie będzie można ustalić najbardziej odpowiednie postępowanie. Proponuję zatem udać się do lekarza ortopedy, który zlecił wykonanie powyższego badanie.