Opis badania USG dopochwowego oraz powiększony prawy węzeł pachwinowy

Opis USG dopochwowego. Echo endometirum niejednorodne o szerokosci 24mm.Widoczne liczne drobne przestrzenie plynowe. Jestem juz po pobraniu cytologi i badaniu histopatologicznym. Czekam teraz na wyniki.Mam rowniez powiekszony prawy wezel chlonny pachwinowy i obrzeki nog. Prosze o interpretacje czy, mam spodziewac sie najgorszego?. Monika 34 lata.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanym wyniku nieprawidłowość stanowi zarówno grubość endometrium jak i obecność licznych przestrzeni płynowych. Póki co proszę cierpliwie poczekać na wynik badania histopatologicznego oraz postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego.